fanstránky
Aquapark Pasohlávky Hotel Webkamera Ceník Atrakce Lokalita Diskuze Ubytování booking

Hotel Aqualand Inn - ubytování v Pasohlávkách

Ubytujte se v nově postaveném hotelovém komplexu Aqualand Inn v bezprostřední blízkosti největšího aquaparku v ČR Aqualand Moravia.

Hotel je často kapacitně plný. Rezervaci tak provádějte co nejdříve s dostatečným předstihem - rezervujte zde s garancí nejlepší ceny.

Resort Aqualand Inn v Pasohlávkách nabízí ubytování v komfortně vybavených pokojích a apartmánech. Celková kapacita je více jak 100 lůžek. Můžete taktéž využít neomezený volný vstup do Aqualandu Moravia na každý pobytový den, včetně možnosti dokoupení neomezeného vstupu do Wellness Forum Romanum i zvýhodněné vstupenky do Aqualandu Moravia v odjezdový den. Wi-Fi připojení je zdarma v celém hotelovém areálu. K dispozici je taktéž zdarma hlídané parkoviště, nebo kancelářské služby na recepci hotelu. Z pobytu si můžete dovést i památku ve formě suvenýrů, které jsou v prodeji ve vstupní hale do Aqualandu. Taktéž máte možnost zakoupit v Aqualand Inn kvalitní vína z jižní Moravy.

reklama

Výhody ubytování v AQUALAND INN

Online rezervace Aqualand Inn - nejlepší cenu máte garantovánou přes booking.com - zde

Recenze na hotel Aqualand Inn - hodnocení

Na největším ubytovacím zprostředkovateli, serveru booking.com, obdržel resort Aqualand Inn hodnocení 8,9 na stupnici od 0 do 10, což jej zařazuje mezi skvěle hodnocená ubytování. Nejvíce pak hosté vyzdvihují čistotu, pohodlí, zařízení a personál.

Host Irena uvedla: Snídaně byla výborná, pestrá a velmi chutná. Areál kolem ubytování je skvěle zahradnicky udržován. Z tesasy přízemního pokoje byl krásný výhled na Pálavu a vodní plochy. Poloha tresoru u podlahy byla nevyhovující.

Pan Jaromír pak uvedl: Krásné prostředí, luxusní pokoje a vybavení. Snídaně výborná, personál vstřícný. Mínus za vyšší ceny jídla.

Paní Veronika: Za nás absolutní spokojenost! Čistota precizní, ochotný a profesionální personál, skvělé jídlo, luxusní vybavení,no prostě vysoká kvalita veškerých služeb!Vřele doporučuji a rozhodně jsme tu nebyli naposled!Tímto moc děkujeme všem za perfektní péči!

Pan Lukáš: Mínusem je fakt, že hotel není přímou součástí aquaparku a je nutno na snídaně a do bazénu chodit venkem. Plusem jsou výborné snídaně a parkování přímo v areálu za bránou. Nové vybavení, koupelna a bezvadně fungující Wi-fi a televize. Ochotný personál.

→ Ceník Aqualand Inn → Fotografie Aqualand Inn

Mapa - lokalita hotelu

GPS souřadnice: 48°54'13.397"N, 16°34'30.765"E

sponzorované odkazy

Ubytování na jižní Moravě

Booking.com

Partnerské stránky: Nový TV magazín a hotel Aqualand INN. Nejdelší lávka pro pěší na světě na Dolní Moravě.

Tyto stránky nejsou oficiálními stránkami Aqualandu Moravia Ofic. stránky naleznete na www.aqualand-moravia.cz